Menu

Колектив нашої клініки

  • Весь колектив
  • Адміністратор
  • Анестезіолог
  • Анестезіолог дитячий
  • Гінеколог
  • Гінеколог дитячий
  • Дерматолог
  • Ендокринолог дитячий
  • Естетист
  • Кардіолог
  • Лікар-УЗД
  • Лор
  • Лор дитячий
  • Медична сестра
  • Медичний персонал
  • Молодший медичний персонал
  • Невропатолог
  • Невропатолог дитячий
  • Ортопед-травматолог дитячий
  • Офтальмолог
  • Офтальмолог дитячий
  • Педіатр
  • Пластичний хірург
  • Пульмонолог
  • Ревматолог
  • Сурдолог
  • Терапевт
  • Травматолог
  • УЗД
  • ФГДС
  • Фоніатр
  • Хірург
  • ЩЛХ

Безега Михайло Іванович

Кандидат медичних наук, лікар-оториноларинголог вищої категорії, оториноларинголог дитячий, асистент кафедри оториноларингології з офтальмологією УМСА, головний експерт ДОЗ за напрямком "Оториноларингологія", завідуючий ЛОР-відділенням КП "ПОКЛ ім. М. В. Скліфосовського ПОР"

Безега Богдан Михайлович

Директор філіалу BEZEGA CLINIC, лікар-оториноларинголог, оториноларинголог дитячий

Безега Наталія Дмитріївна

Директор BEZEGA CLINIC, лікар-офтальмолог вищої категорії

Безега Ніна Михайлівна

Лікар-офтальмолог, лікар-естетист, асистент кафедри оториноларингології з офтальмологією ПДМІ

Безега Альона Вікторівна

Лікар-дерматолог, завуч кафедри шкірних та венеричних хвороб ПДМУ

Трубчінін Юрій Андрійович

Лікар-оториноларинголог вищої категорії, оториноларинголог дитячий

Лобурець Валерій Васильович

Кандидат медичних наук, лікар-оториноларинголог вищої категорії, лікар-оториноларинголог дитячий, доцент кафедри оториноларингології з офтальмологією УМСА.

Білий Сергій Валентинович

Лікар-анестезіолог вищої категорії

Лобурець Андрій Валерійович

Кандидат медичних наук, лікар-оториноларинголог, оториноларинголог дитячий, асистент кафедри оториноларингології з офтальмологією УМСА.

Білозерська Марина Миколаївна

Лікар-офтальмолог дитячий вищої категорії

Запорожченко Микола Миколайович

Лікар-оториноларинголог вищої категорії, оториноларинголог дитячий, лікар-ендоскопіст

Тарасенко Лада Вікторівна

Лікар-оториноларинголог вищої категорії, лікар-сурдолог вищої категорії, завідуюча сурдологічним центром ПОКЛ ім. М. В. Скліфосовського

Богатир Галина Борисівна

Лікар-ендокринолог дитячий вищої категорії

Малікова Наталія Миколаївна

Лікар-оториноларинголог вищої категорії, оториноларинголог дитячий

Дудник Вікторія Владиславівна

Лікар-оториноларинголог дитячий вищої категорії, лікар-педіатр вищої категорії, міський дитячий оториноларинголог м. Полтава.

Ковальов Віктор Олександрович

Лікар-оториноларинголог дитячий вищої категорії

Парафіло Лариса Миколаївна

Невропатолог дитячий

Невдачин Олександр Михайлович

Лікар-оториноларинголог вищої категорії, лікар-фоніатр

Юнес Еліас Марк

Лікар-оториноларинголог, отоларинголог дитячий

Балинський Валерій Олександрович

Лікар-оториноларинголог дитячий

Мусієць Антоніна Данилівна

Лікар-оториноларинголог вищої категорії, лікар-сурдолог вищої категорії.

Пак Галина Романівна

Лікар-оториноларинголог, оториноларинголог дитячий

Проскурня Роман Сергійович

Лікар-оториноларинголог

Сподін Богдан Петрович

Лікар - оториноларинголог, оториноларинголог дитячий

Сподіна Ірина Юріївна

Лікар - оториноларинголог

Стебловський Дмитро Валерійович

Лікар-стоматолог-хірург, кандидат медичних наук.

Таран Володимир Станіславович

Лікар-хірург, пластичний хірург

Чорна Ірина Олексіївна

Кандидат медичних наук, лікар-хірург вищої категорії, пластичний хірург, доцент кафедри загальної хірургії УМСА

Капустян Сергій Вадимович

Лікар-анестезіолог вищої категорії

Сабінін Віктор Володимирович

Лікар-анестезіолог дитячий вищої категорії

Білоус Людмила Анатоліївна

Лікар загальної практики сімейної медицини вищої категорії, завідуюча амбулаторією сімейної медицини

Вишован Марія Володимирівна

Лікар-терапевт, лікар-кардіолог вищої категорії

Панасюк Наталія Анатоліївна

Лікар-терапевт, ревматолог

Галіна Ірина Миколаївна

Лікар-пульмонолог вищої категорії

Цокало Олена Володимирівна

Лікар загальної практики сімейної медицини

Запорожченко Вікторія Андріївна

Лікар - акушер-гінеколог, лікар УЗД

Ольховська Тетяна Анатоліївна

Лікар акушер-гінеколог другої категорії, лікар УЗД

Гуренко Тетяна Василівна

Лікар-гінеколог, гінеколог дитячий, лікар-УЗД

Пак Євгеній Степанович

Лікар-травматолог

Пилипенко Станіслав Васильович

Лікар - ортопед-травматолог

Литовченко Степан Олександрович

Травматолог-ортопед дитячий

Назаренко Вікторія Олегівна

Лікар-офтальмолог вищої категорії

Чирва Олена Володимирівна

Лікар-невропатолог

Ростовська Наталія Іванівна

Лікар невропатолог вищої категорії

Ручиця Ольга Вікторівна

Лікар - УЗД, терапевт

Карполуць Галина Павлівна

Сестра медична молодша

Ландик Анастасія Іванівна

Сестра медична молодша

Посенко Лідія Олексіївна

Сестра медична молодша

Губко Надія Володимирівна

Сестра медична молодша
  • king crab atl
  • king crab menu
  • ffxiv kholusian king crab