Menu

Безега Михайло Іванович

Кандидат медичних наук, лікар-оториноларинголог вищої категорії, оториноларинголог дитячий, асистент кафедри оториноларингології з офтальмологією УМСА, головний експерт ДОЗ за напрямком "Оториноларингологія", завідуючий ЛОР-відділенням КП "ПОКЛ ім. М. В. Скліфосовського ПОР"

 • Стаж: 29 років
 • Закінчив з відзнакою Полтавський медичний стоматологічний інститут у 1992 р.
 • У 1992-1995 рр. пройшов інтернатуру на кафедрі оториноларингології Полтавського медичного стоматологічного інституту та на базі Полтавської обласної клінічної лікарні ім. М.В. Скліфосовського.

  У 1995-2005 рр. працював лікарем-оториноларингологом в ЛОР-відділенні 2-ої міської клінічної лікарні, м. Полтава.

  У 2005-2014 рр. працював лікарем-оториноларингологом ЛОР-відділення Полтавської обласної клінічної лікарні ім. М.В. Скліфосовського.

  У 2012-2018 рр. навчався в заочній аспірантурі ДУ “Інститут отоларингології ім. проф. О. С. Коломійченка НАМН України” (м. Київ).

  З 2014 р. по теперішній час працює завідуючим ЛОР-відділення Полтавської обласної клінічної лікарні ім. М. В. Скліфосовського.

  У 2018 році захистив дисертацію на тему: “Лікувальна тактика при гострих гнійних запальних процесах середнього вуха, ускладнених мастоїдитом” за спеціальністю “Оториноларингологія” та здобув науковий ступінь кандидата медичних наук.

  21 лютого 2020 р. – учасник Міжрегіональної науково-практичної конференції отоларингологів «Гострі та хронічні захворювання носа та при носових пазух. Методи діагностики та лікування. Аналіз роботи ЛОР – служби області за 2019 рік та заходи по їх поліпшенню».

  2020 р. –  курс ТУ «Профілактика та заходи боротьби з внутрішньо лікарняними інфекціями» при ХМАПО

  2020 р. – курс ТУ «Управління якістю медичної допомоги як механізм підвищення її ефективності» при НМАПО ім. П. Л. Шупика.

  28 березня 2020 р. – учасник майстер-класу «Основи діагностики в пульмонології: техніка спірометрії»

  28 березня 2020 р. – учасник Науково-практичного семінару «Актуальні проблеми пульмонології та алергології – шляхи до терапевтичного успіху в умовах міждисциплінарних проблем»

  10-11 квітня 2020 р. – онлайн-учасник Науково-практичної конференції «Антибіотикорезистентність при лікуванні запальних захворювань ЛОР органів як міждисциплінарна проблема»

  14 травня 2020 р. – онлайн-учасник Всеукраїнського семінару «Актуальні питання виявлення і лікування алергічних захворювань»

  11-12 вересня 2020 р. – учасник онлайн-трансляції Всеукраїнського семінару з міжнародною участю «Сучасна світова практика ведення пацієнтів з алергічними захворюваннями в період COVID – 19»

  23-24 жовтня 2020 р. – учасник онлайн-трансляції 2-го Україно-Польського конгресу «Інноваційні технології в оториноларингології»

  24 жовтня 2020 р. – учасник онлайн-трансляції 2-го Україно-Польського конгресу «Інноваційні технології в оториноларингології», майстер-класу «Відкритий тип тимпанопластики. Кохлеарна імплантація. Гібридний (ендоскопічний та мікроскопічний) підхід до септопластики. Конхопластика.»

  10 листопада 2020 р. – учасник онлайн-конференції «Сучасна оториноларингологія і алергологія: експертна версія».

  4-5 грудня 2020 р. – учасник онлайн-конференції «RhinoForum 2020».

  9 грудня 2020 р. –  онлайн учасник Всеукраїнської фахової школи респіраторної медицини «Здорове дихання».

  Неодноразово проходив навчання з оториноларингології та пластичної хірургії в українських та іноземних клініках.

  Входить до Всеукраїнської асоціації пластичних, реконструктивних та естетичних хірургів, Української асоціації отіатрів, отонейрохірургів і отоневрологів, має більше 20-ти друкованих робіт та два патенти на винаходи.

  За свою професійну діяльність успішно виконав більше 20 тисяч операцій, із них більше 3 тисяч – пластичних.

  З 2011 р. по теперішній час працює провідним спеціалістом-оториноларингологом у BEZEGA CLINIC.