Menu

Лобурець Андрій Валерійович

Кандидат медичних наук, лікар-оториноларинголог, оториноларинголог дитячий, асистент кафедри оториноларингології з офтальмологією Полтавського державного медичного університету.

 • Стаж: 13 років
 • Закінчив з відзнакою ВДНЗУ “Українська медична стоматологічна академія” за спеціальністю “лікувальна справа” в 2010 р.
 • У 2010-2012 рр. пройшов інтернатуру за фахом «отоларингологія» на базі ЛОР-відділення Полтавської обласної клінічної лікарні ім. М. В. Скліфосовського.

  У 2012-2014 рр. – клінічна ординатура на кафедрі оториноларингології Української медичної стоматологічної академії.

  Протягом 2012 року працював лікарем-оториноларингологом у поліклінічному відділенні Решетилівської центральної районної лікарні.

  У 2014 – 2017 рр. – очний аспірант кафедри оториноларингології з офтальмологією ВДНЗУ «Українська медична стоматологічна академія».

  У 2018р. захистив дисертацію на тему: “Прогнозування та попередження стенозування лобово-носового співустя при хірургічному лікуванні пацієнтів з хронічним фронтитом” за спеціальністю “Оториноларингологія” та здобув науковий ступінь кандидата медичних наук.

  З 2018р. працює на посаді асистента кафедри оториноларингології з офтальмологією Української медичної стоматологічної академії.

  З 2019 р. – лікар-оториноларинголог ЛОР-відділення в КП «ПОКЛ ім. М. В. Скліфосовського ПОР» за сумісництвом.

  З 2020 р. працює в BEZEGA CLINIC лікарем-оториноларингологом.

Альона

7.09.2021р Лобурець Андрій Валерійович проводив мені септопластику,вазотомію,конхотомію,я щиро вдячна цьому талановитому,найкращому професіоналу України,він зробив все ідеально,я почала дихати на всі груди,а до цього була травма перегородки і я дуже страдала від заложеного носу.Андрій Валерійович,Ви найкращий і найталановитіший професіонал,дуже дякую Вам!!!!!!!

15 Вересня 2021