Menu

Кабінет терапевта

Терапевт – лікар високої кваліфікації, який займається консервативним (нехірургічним) лікуванням більшості внутрішніх хвороб. Людина не завжди може чітко пояснити що, де і як почало турбувати. У таких випадках на допомогу приходить лікар-терапевт який вислухає скарги, огляне, при необхідності направить на діагностичні процедури, щоб у підсумку пов’язати всі дані між собою, визначити хворобу та призначити ефективне лікування.

Завдяки широким і різнобічним знанням терапевта час на обстеження та діагностику скорочується в рази, що дозволяє не затягувати й не відкладати лікувальний процес.

Терапевт займається діагностикою та лікуванням гострих та хронічних захворювань:

  • серцево-судинної системи (ішемічної хвороби серця, гіпертонічної хвороби серця, кардіоміопатії, аритмії та ін.)
  • дихальної системи (трахеїту, бронхіту, пневмонії, бронхіальної астми та ін.)
  • травної системи (гастродуоденопатії, виразкової хвороби шлунку, гастроезофагальної рефлюксної хвороби, холециститу, панкреатиту та ін.)
  • сечовидільної системи (пієлонефрит, гломерулонефрит та ін.)
  • крові (анемії).

У терапевта можна пройти також передопераційне консультування з отриманням заключення про наявність або відсутність протипоказань до оперативного втручання, рекомендації щодо модифікації способу життя, пройти електрокардіограму та глюкометрію.

Якщо діагноз тяжкий або ж такий, що не піддається терапевтичному лікуванню, то в такому випадку, лікар скерує до вузьких спеціалістів для визначення подальшої тактики лікування та способу життя. Тож, не зволікайте, при найменших погіршення стану здоров’я записуйтеся на прийом до терапевтів BEZEGA CLINIC.

Вишован Марія Володимирівна

Лікар-терапевт, лікар-кардіолог вищої категорії

Панасюк Наталія Анатоліївна

Лікар-терапевт, ревматолог

Записатись на прийом