Menu

Пульмонолог

Пульмонолог – лікар, який спеціалізується на діагностиці, лікуванні, а також профілактиці захворювань бронхолегеневої системи, гострих та хронічних захворювань дихальних шляхів.

Враховуючи не тільки екологічний стан, а й розвиток гаджетів для тютюнових виробів – захворювання бронхо-легеневої системи стали зустрічатися все частіше, до того ж і у людей молодого віку. Якщо, на перший погляд, звичайний кашель не несе ніякої загрози, то в подальшому його розвиток і прогресування може свідчити чи бути симптомом досить серйозних захворювань.

Під час прийому пульмонолог слухає скарги пацієнта, збирає анамнез, проводить прослуховування легенів за допомогою фонендоскопа, застосовує методи перкусії та пальпації.

Приводом звернення до лікаря-пульмонолога можуть бутитривалий кашель інтенсивного характеру, що тяжко піддається лікуванню;

  • відходження з кашлем патологічного секрету (жовтого, зеленого чи рожевого кольору або ж із прожилками крові);
  • тривале та стійке підвищення температури тіла;
  • задишка;
  • першіння та відчуття дискомфорту у горлі;
  • відчуття дискомфорту у грудях та між лопатками;
  • часті епізоди респіраторних захворювань.

Якщо помітили подібні симптоми, не гайте часу і звертайтеся до нашого фахівця у BEZEGA CLINIC. Лікар-пульмонолог може також діагностувати такі серйозні захворювання як туберкульоз, рак легені, захворювання верхніх дихальних шляхів, однак ці хвороби він не лікує, а дає направлення до фтизіатра, онколога, отоларинголога відповідно.

Записатись на прийом